Volgende wedstrijd

28 oktober: Veensche Boys – Scherpenzeel (14.30 uur)

2e Klasse G

Veensche Boys 15
Scherpenzeel 12
FC Horst 12
AVW 12
BlauwGeel 12
Lelystad 7
OWIOS 7
VSCO 6
Valleivogels 6
VVOP 3
Lunteren 3
AGOVV 3
ESA 3
Renswoude 3

Uitslagen 21 oktober

Lelystad – AGOVV 5-0
Scherpenzeel – BlauwG 5-2
Valleivogels – AVW 4-1
Renswoude – ESA 1-4
Horst – OWIOS 4-1
VVOP – Lunteren 1-0
VSCO – Veensche Boys 1-2

Activiteiten kalender

27 oktober 2017
Bingo

3 november 2017
Klaverjassen

10 november 2017
Bingo

11 november 2017
Het Grote Foute oktoberfest

17 november 2017
Klaverjassen

24 november 2017
Bingo

29 november 2017
Sinterklaasfeest

1 december 2017
Klaverjassen

8 december 2017
Bingo

15 december 2017
Klaverjassen

21 december 2017
Kipkluufen

22 december 2017
Kerstbingo

23 december 2017
Kerstklaverjasmarathon

27 december 2017
Zaalvoetbaltoernooi

6 januari 2018
Nieuwjaarsreceptie

Topscoorderslijst

1 Yannick Bouw 5
2. Danny Brouwer 3
3. Harry Hamstra 2
3. Bas van de Grootevheen 2
4. Ivo te Velthuis 1
4. Herbert van den Ham 1
4. Gerard Kroonenberg 1
4. Stefan Fredriksen 1

 

*** Gezocht: Pupil van de Week *** 24 oktober Veensche Boys onder 23 tegen Amsvorde *** Veensche Boys 1 fier bovenaan *** Koop kaarten voor foute Oktoberfest ***    

Afgelastingen

In tijden van slecht weer wil je graag weten of de wedstrijd al dan niet is afgelast. We proberen je hierover zo snel mogelijk te informeren door de afgelastingen te vermelden op de website onder “Afgelastingen” op de Homepage of onder het Programma bij Wedstrijdinfo.  Verder kun je afgelastingen ook terugvinden op teletekst pagina 603.
Staat er niets op de website en/of teletekst, maar twijfel je nog steeds? Neem dan contact op met het clubhuis (telefoon: 033 – 257 1257).

Toelichting op de weergave op teletekst:
Alle teams van Veensche Boys komen uit in de afdeling Oost.

Onder de categorie A vallen:

  • Mannen veldvoetbal standaard hoofdklasse t/m de 7e klasse
  • Mannen veldvoetbal reserve hoofdklasse tot en met reserve 3e klasse.
  • Vrouwen veldvoetbal hoofdklasse t/m de 2e klasse
  • A-, B-, C-junioren tot en met de 1e klasse D-pupillen top- en hoofdklasse.

Onder de categorie B vallen:

  • Alle elftallen/teams die spelen in de overige klassen.

Sponsoren

Webshop

Webshop

Archief berichten