Volgende wedstrijd

20 april: Veensche Boys – JSV (14.30 uur)

Stand 2e Klasse B

1 FC De Bilt 49
2 Delta Sports 44
3 Waterwijk 38
4 FC Almere 35*
5 Loosdrecht 34
6 De Meern 33
7 BFC Bussum 33
Veensche Boys 32
9 JSV Nieuwegein 27
10 Benschop 26
11 Lopik 24
12 IJFC 24
13 TOV Baarn 21
14 Odysseus’91 18
* Punt in mindering

Uitslagen 13 april

De Bilt – Delta Sports 4-3
De Meern – Odysseus 0-0
FC Almere – Benschop 2-0
BFC – TOV 2-1
Waterwijk – Lopik 5-2
JSV – IJFC 1-1
Loosdrecht – V. Boys 3-1

Activiteiten kalender

19 april 2019
Bingo 19.30 uur

26 april 2019
Klaverjassen 20u

27 april 2019
Koningsdag

1 mei 2019
Droptalents

Topscoorderslijst

1 Nico van den Brom 9
2 Danny Brouwer 7
3 Kevin Hols 4
4 Tom van Donselaar 3
5 Kilian van Kasteel 2
5 Stefan Fredriksen 2
5 Edwin van der Molen 2
6 Ivo te Velthuis 1
6 Bas van de Grootevheen 1
6 Menno van der Woude 1
6 Niels Buijtenhuis 1
6 Eigen doelpunt 1

***  Binnenkort foto-actie met Boni-supermarkt *** 

Afgelastingen

In tijden van slecht weer wil je graag weten of de wedstrijd al dan niet is afgelast. We proberen je hierover zo snel mogelijk te informeren door de afgelastingen te vermelden op de website onder “Afgelastingen” op de Homepage of onder het Programma bij Wedstrijdinfo.  Verder kun je afgelastingen ook terugvinden op teletekst pagina 603.
Staat er niets op de website en/of teletekst, maar twijfel je nog steeds? Neem dan contact op met het clubhuis (telefoon: 033 – 257 1257).

Toelichting op de weergave op teletekst:
Alle teams van Veensche Boys komen uit in de afdeling Oost.

Onder de categorie A vallen:

  • Mannen veldvoetbal standaard 2e Divisie t/m de 5e klasse
  • Mannen veldvoetbal reserve Hoofdklasse tot en met reserve 3e klasse
  • Vrouwen veldvoetbal Eredivisie t/m de 3e klasse
  • JO19-, JO17-, JO15-elftallen Eredivisie t/m 1e klasse
  • JO13-elftallen 1e divisie t/m Hoofdklasse

Onder de categorie B vallen:

  • Alle elftallen/teams die spelen in de overige klassen.

Webshop

Webshop

Archief berichten