Volgende wedstrijd

27 oktober: Delta Sports – Veensche Boys (14.30 u)

Stand 2e Klasse

1 Delta Sports 15
Veensche Boys 13
3 FC De Bilt 10
4 IJFC 9
5 De Meern 8
6 BFC Bussum 7
7 Loosdrecht 7
8 JSV Nieuwegein 6
9 Benschop 6
10 Waterwijk 6
11 Lopik 5
12 FC Almere 4
13 Odysseus’91 1
14 TOV Baarn 0

Uitslagen 20 oktober

De Bilt – De Meern 2-2
Veensche Boys – Lopik 1-1
IJFC – Waterwijk 4-2
Loosdrecht – TOV 2-1
Benschop – BFC 6-2
JSV – FC Almere 5-1
Odysseus – Delta Sports 0-4

Activiteiten kalender

26 oktober 2018
Bingo 19.30 uur

2 november 2018
Klaverjassen 20 u

9 november 2018
Bingo 19.30 uur

16 november 2018
Klaverjassen 20 u

1 december 2018
Kerstmarkt

20 december 2018
Kipkluufen

21 december 2018
Kerstbingo 19.30 u

22 december 2018
Klaverjasmarathon

 

Topscoorderslijst

1 Danny Brouwer 3
2 Nico van den Brom 2
3 Stefan Fredriksen 1
3 Ivo te Velthuis 1
3 Bas van de Grootevheen 1
3 Kilian van Kasteel 1
3 Menno van der Woude 1

 

 

 

***  Nieuwbouw is 25 augustus geopend *** Kaboutertraining vanaf 1 september *** gezocht begeleider Pupil van de Wedstrijd

Indeling Kerstzaalvoetbaldoormekaarloopmengtoernooi 2014

Bij deze de indeling voor het zaalvoetbaltoernooi aanstaande zaterdag. Mocht je je eigen naam er niet tussen zien staan, maar wil je toch nog mee doen geef het dan z.s.m. door (ditzelfde geldt voor degene die toch niet mee kan doen).
De kosten voor de dag bedragen tien euro en kunnen op de dag zelf voldaan worden bij je toegewezen leider.
Voor vragen/opmerkingen kan je terecht bij de seniorencommissie.

Tijd Team 1 Team 2 Scheids
Van Tot
11:00 11:11 De Aardbeien Qatar Jan Buitenhuis
11:12 11:23 FC Afzuigkap Windows XP Jan Buitenhuis
11:24 11:35 Daihatsu Terios Oscar Pistorius Hendrik-Jan Kas
11:36 11:47 Het Achtuurjournaal DOTO Hendrik-Jan Kas
11:48 11:59 De Aardbeien FC Afzuigkap Peter Rakhorst
12:00 12:11 Qatar Windows XP Peter Rakhorst
12:12 12:23 Daihatsu Terios Het Achtuurjournaal Jan Buitenhuis
12:24 12:35 Oscar Pistorius DOTO Jan Buitenhuis
12:36 12:47 De Aardbeien Windows XP Hendrik-Jan Kas
12:48 12:59 Qatar FC Afzuigkap Hendrik-Jan Kas
13:00 13:11 Daihatsu Terios DOTO Peter Rakhorst
13:12 13:23 Oscar Pistorius Het Achtuurjournaal Peter Rakhorst
13:24 13:35 De Aardbeien Daihatsu Terios Hendrik-Jan Kas
13:36 13:47 Qatar Oscar Pistorius Hendrik-Jan Kas
13:48 13:59 Windows XP DOTO Peter Rakhorst
14:00 14:11 FC Afzuigkap Het Achtuurjournaal Peter Rakhorst
14:12 14:23 Qatar Daihatsu Terios Hendrik-Jan Kas
14:24 14:35 De Aardbeien Oscar Pistorius Hendrik-Jan Kas
14:36 14:47 FC Afzuigkap DOTO Peter Rakhorst
14:48 14:59 Windows XP Het Achtuurjournaal Peter Rakhorst
15:00 15:11 Qatar DOTO Hendrik-Jan Kas
15:12 15:23 De Aardbeien Het Achtuurjournaal Hendrik-Jan Kas
15:24 15:35 FC Afzuigkap Daihatsu Terios Jan Buitenhuis
15:36 15:47 Windows XP Oscar Pistorius Jan Buitenhuis
15:48 15:59 De Aardbeien DOTO Peter Rakhorst
16:00 16:11 Qatar Het Achtuurjournaal Hendrik-Jan Kas
16:12 16:23 FC Afzuigkap Oscar Pistorius Jan Buitenhuis
16:24 16:35 Windows XP Daihatsu Terios Jan Buitenhuis
16:37 16:48 Kruisfinale A Peter Rakhorst/HJ Kas
16:49 17:00 Kruisfinale B Jan Buitenhuis/Peter Rakhorst
17:01 17:12 FINALE Jan Buitenhuis/HJ Kas

 

De Aardbeien Qatar FC Afzuigkap
Jasper van Leeuwen Martijn Demmer Jan van Deuveren
Sebastiaan Blom Sicco Schouten Sam Schouten
Jauke vd Beek Patrick van Weert Michel Kas
Arno Hoegen Marco Hols Gerwen Rebel
Dennis v Esveld Johan Engel Marcel vd Horst
Hermen vd Beek Melgert Kleinveld Jordi v Weert
Stephan Homburg Patrick Westhof
Leider: Jauke vd Beek Leider: Martijn Demmer Leider: Hans Vis
Daihatsu Terios Oscar Pistorius Het Acht-uur journaal
Martijn vd Grootheveen Jeroen vd Vis Rik Houtveen
Friso Doornhof Bas vd Grootheveen Paul Buitenhuis
Jacco v Leuveren Ronald Dokter Martijn vd Beek
Nanco vd Pol Mark Dokter Marcel vd Akker
Teunes van Beek Rik Kraaikamp Rodi Buitenhuis
Mark Hijwegen Hicham Oughan René Buitenhuis
Chris Schut Andre Mosterd
Leider: Jacco v Leuveren Leider:  Ronald Dokter Leider: René Buitenhuis
DOTO Windows XP
Theo Florijn Koen Guliker
William Kas Jeroen vd Pol
John Hartog Martijn Schmidt
Patrick v Plaggenhoef Erik Geurtsen
Mitchel Ossel Roy vd Beek
Bram Dasselaar Pascal Tiel
Kevin Malestein Clann Bergsma
Leider: Theo Florijn Leider: Martijn Schmidt
Sponsoren
Webshop
Webshop
Archief berichten