Volgende wedstrijd

27 oktober: Delta Sports – Veensche Boys (14.30 u)

Stand 2e Klasse

1 Delta Sports 15
Veensche Boys 13
3 FC De Bilt 10
4 IJFC 9
5 De Meern 8
6 BFC Bussum 7
7 Loosdrecht 7
8 JSV Nieuwegein 6
9 Benschop 6
10 Waterwijk 6
11 Lopik 5
12 FC Almere 4
13 Odysseus’91 1
14 TOV Baarn 0

Uitslagen 20 oktober

De Bilt – De Meern 2-2
Veensche Boys – Lopik 1-1
IJFC – Waterwijk 4-2
Loosdrecht – TOV 2-1
Benschop – BFC 6-2
JSV – FC Almere 5-1
Odysseus – Delta Sports 0-4

Activiteiten kalender

26 oktober 2018
Bingo 19.30 uur

2 november 2018
Klaverjassen 20 u

9 november 2018
Bingo 19.30 uur

16 november 2018
Klaverjassen 20 u

1 december 2018
Kerstmarkt

20 december 2018
Kipkluufen

21 december 2018
Kerstbingo 19.30 u

22 december 2018
Klaverjasmarathon

 

Topscoorderslijst

1 Danny Brouwer 3
2 Nico van den Brom 2
3 Stefan Fredriksen 1
3 Ivo te Velthuis 1
3 Bas van de Grootevheen 1
3 Kilian van Kasteel 1
3 Menno van der Woude 1

 

 

 

***  Nieuwbouw is 25 augustus geopend *** Kaboutertraining vanaf 1 september *** gezocht begeleider Pupil van de Wedstrijd

LaatsteTrainingsToernooi

Veensche boys Kipkluuven-5 bisOm met z’n alleen een goed excuus te hebben om het seizoen nog eens goed te evalueren in de kantine, vindt donderdag 21 mei het LaatsteTrainingsToernooi plaats. 5 teams bestaande uit een mix van spelers uit de verschillende seniorenelftallen spelen een halve competitie om te bepalen welke heren na een lang seizoen nog het best in vorm zijn. De eerste wedstrijden (die 14 minuten duren) starten om 20:00 dus kom op tijd! Nadat de winnaar bekend is zal er traditioneel weer voor de nodige kipkluuven gezorgd worden.
Hieronder het speelschema en de teamindeling. Mocht je niet zijn ingedeeld en toch mee willen doen laat het dan even weten aan iemand van de seniorencommissie.

Tijd Team 1 Team 2 Veld Scheids
Van Tot
20:00 20:14 Holkerveen Driedorp A Hendrik-Jan Kas
20:00 20:14 Appel Palestina B Edwin van de Pol
20:15 20:29 De Koeien Holkerveen A Hendrik-Jan Kas
20:15 20:29 Driedorp Appel B Edwin van de Pol
20:30 20:44 Palestina De Koeien A Hendrik-Jan Kas
20:30 20:44 Holkerveen Appel B Edwin van de Pol
20:45 20:59 Driedorp Palestina A Hendrik-Jan Kas
20:45 20:59 De Koeien Appel B Edwin van de Pol
21:00 21:14 Holkerveen Palestina A Hendrik-Jan Kas
21:00 21:14 Driedorp De Koeien B Edwin van de Pol
* veld A is aan de kantinezijde
Holkerveen Appel Palestina
Friso Doornhof Geert van Dusschoten Nick de Boer
Michel Kas Jeroen van de Pol Marco Hols
Ronald Dokter John Hartog Cees Domselaar
Teus van Ekeren Martijn van de Beek Bart van de Beek
Nick Moesman Jan van Deuveren Erik Geurtsen
Dennis van Esveld Tommy Kroon Chiel Guliker
Marc Dokter Pascal Tiel René Buitenhuis
Danny Hof
Driedorp De Koeien
Sebastiaan Blom Kevin Hols
Gerben Rebel Martijn Schmidt
Jeroen Vis Johan van de Beek
Marcel van de Horst Jauke van de Beek
Teunes van de Beek Remco van de Heuvel
Theo Florijn Evert-Jan Veldhuizen
Jan Buitenhuis Henk van Steeg
Menno van der Woude
Sponsoren
Webshop
Webshop
Archief berichten