Volgende wedstrijd

24 november: Veensche Boys – IJFC (14.30 u)

Stand 2e Klasse B

1 Delta Sports 20
2 FC De Bilt 19
Veensche Boys 18
4 De Meern 15
5 IJFC 13
6 Lopik 10
7 Loosdrecht 10
8 Waterwijk 10
9 BFC Bussum 10
10 Benschop 9
11 JSV Nieuwegein 7
12 Odysseus’91 5
13 TOV Baarn 5
14 FC Almere 4

Uitslagen 17 november

Waterwijk – Veensche B 2-2
Almere – Delta Sports 1-2
TOV – Odysseus 1-1
De Meern – JSV 2-2
De Bilt – Loosdrecht 3-2
Lopik – Benschop 0-3
BFC – IJFC 3-0

Activiteiten kalender

23 november 2018
bingo 19.30 uur

28 november 2018
Sinterklaasfeest

30 november 2018
Klaverjassen 20 u

1 december 2018
Kerstmarkt 17 uur

7 december 2018
Bingo 19.30u

14 december 2018
Klaverjassen 20.00

20 december 2018
Kipkluufen

21 december 2018
Kerstbingo 19.30 u

22 december 2018
Klaverjasmarathon

12 januari 2019
Nieuwjaarsreceptie

 

Topscoorderslijst

1 Nico van den Brom 5
2 Danny Brouwer 4
3 Kilian van Kasteel 2
3 Stefan Fredriksen 2
4 Ivo te Velthuis 1
4 Bas van de Grootevheen 1
4 Menno van der Woude 1
4 Niels Buijtenhuis 1
4 Tom van Donselaar 1

***  1 december winterfair bij Veensche Boys *** Nieuwbouw is geopend *** Gezocht begeleider Pupil van de Wedstrijd

Programma

MAANDAG 19-11-2018
Thuis Uit Tijd Type
Veensche Boys 4 (zaal) Watergoor 6 2.00 Comp
.
WOENSDAG 21-11-2018
Thuis Uit Tijd Type
Hooglanderveen JO13-2 Veensche Boys JO13-1 19.15 Oefen
Putten sv 10 Veensche Boys 3 (zaal) 22.00 Comp
.
VRIJDAG 23-11-2018
Thuis Uit Tijd Type
Veensche Boys 5 (zaal) HZVV 10 19.00 Comp
.
ZATERDAG 24-11-2018
Thuis Uit Tijd Type
Veensche Boys 1 IJFC 1 14.30 Comp
Veensche Boys 2 SDC Putten 2 12.00 Comp
DTS Ede 5 Veensche Boys 3 15.00 Comp
Veensche Boys 4 Redichem 2 13.00 Comp
Veensche Boys 5 DVS ’33 Ermelo 5 12.30 Comp
Veensche Boys 6 Bennekom 6 14.30 Comp
csv Apeldoorn 6 Veensche Boys 7 12.00 Comp
Zeewolde 7 Veensche Boys 8 15.00 Comp
Veensche Boys JO17-1 VVOG JO17-2 10.30 Comp
VVOP JO17-2 Veensche Boys JO17-2 11.30 Comp
SDV Barneveld JO17-3 Veensche Boys JO13-3G 13.30 Comp
Veensche Boys JO15-1G DTS Ede JO15-2 10.00 Comp
VVOP JO15-3 Veensche Boys JO15-2G 08.30 Comp
OWIOS JO13-1 Veensche Boys JO13-1 09.00 Comp
Elspeet JO13-1 Veensche Boys JO13-2G 09.15 Comp
Veensche Boys JO13-3G Zeewolde JO13-6 08.45 Comp
SDV Barneveld JO11-2 Veensche Boys JO11-1 08.30 Comp
Bennekom JO11-6 Veensche Boys JO11-2G 08.30 Comp
Veensche Boys JO11-3 Harskamp JO11-1 10.00 Comp
Veensche Boys JO9-1 Barneveld JO9-1 08.45 Comp
Edesche Boys JO9-1 Veensche Boys JO9-2 10.00 Comp
Sparta Nijkerk JO8-7 Veensche Boys JO8-1 08.30 Comp
Veensche Boys JO8-2 Lunteren JO8-4 08.45 Comp
.
Laatste wijziging op zondag 18 november 2018 om 20:52

Webshop

Webshop

Archief berichten