Volgende wedstrijd

27 januari:  AVW – Veensche Boys (14.30 uur)

2e Klasse G

Veensche Boys 28
Scherpenzeel 24
BlauwGeel 22
AVW 19
Valleivogels 17
FC Horst 17
Lunteren 16
VSCO 15
Lelystad 14
VVOP 12
OWIOS 11
ESA 9
AGOVV 6
Renswoude 6

Uitslagen 16 december

OWIOS – AVW afg
Veensche B – BlauwGeel 3-2
Lelystad – FC Horst afg
ESA – VSCO 0-3
Scherpenzeel – VVOP 6-1
Lunteren – Renswoude  4-0
AGOVV – Valleivogels 1-6

 

Activiteiten kalender

26 januari 2018
Klaverjassen

3 februari 2018
Bingo

10 februari 2018
Klaverjassen

17 februari 2018
Bingo

24 februari 2018
Klaverjassen

 

Topscoorderslijst

1 Yannick Bouw 11
2. Danny Brouwer 5
3. Harry Hamstra 2
3. Bas van de Grootevheen 2
3. Herbert van den Ham 2
4. Menno van der Woude 1
4. Ivo te Velthuis 1
4. Gerard Kroonenberg 1
4. Stefan Fredriksen 1
4. Brian Duijst 1
4. Edwin van der Molen 1

 

*** Gezocht: Pupil van de Week *** Nieuwbouw clubhuis nu zonder steigers ***

Programma

THUISSPELEND
.
Dag Datum Tijd Wedstrijd Soort
.
Zat. 20.01.2018 14.30 Veensche Boys 1 TOV 1 Oefen
Zat. 20.01.2018 12.00 Veensche Boys 2 SDC Putten 2 Oefen
Zat. 20.01.2018 13.15 Veensche Boys JO19-1 asv Dronten JO19-2 Oefen
Zat. 20.01.2018 11.15 Veensche Boys JO17-1G sv Achterveld JO17-1 Oefen
Zat. 20.01.2018 11.15 Veensche Boys JO17-2 Hoevelaken JO17-4 Comp
Zat. 20.01.2018 09.00 Veensche Boys JO15-2G Sparta Nijkerk JO15-6 Oefen
Zat. 20.01.2018 10.30 Veensche Boys JO13-2G Hoogland JO13-5 Oefen
Zat. 20.01.2018 09.45 Veensche Boys JO11-1 Hoogland JO11-2 Oefen
Zat. 20.01.2018 09.45 Veensche Boys JO11-2G NSC Nijkerk JO11-1 Oefen
Zat. 20.01.2018 08.45 Veensche Boys JO9-1 AFC Quick 1890 JO9-1 Oefen
Zat. 20.01.2018 08.45 Veensche Boys JO9-2 Sparta Nijkerk JO9-6 Oefen
Zat. 20.01.2018 08.45 Veensche Boys JO8-1 Sparta Nijkerk JO8-5 Oefen
.
UITSPELEND
.
Dag Datum Tijd Wedstrijd Soort
.
Vri. 19.01.2018 19.00 Watergoor 3 Veensche Boys 1 (zaal) Comp
Vri. 19.01.2018 20.30 HZVV 7 Veensche Boys 2 (zaal) Comp
Vri. 19.01.2018 20.00 ZVV Sparta Nijkerk 10 Veensche Boys 3 (zaal) Comp
Vri. 19.01.2018 22.00 Watergoor 7 Veensche Boys 4 (zaal) Comp
.
Zat. 20.01.2018 10.30 sv Achterveld JO15-1 Veensche Boys JO15-1G Oefen
Zat. 20.01.2018 10.00 Hooglanderveen JO12-4 Veensche Boys JO13-1G Oefen
Zat. 20.01.2018 09.30 Sparta Nijkerk JO11-6 Veensche Boys JO11-3 Oefen
Zat. 20.01.2018 10.00 DVS ’33 Ermelo JO11-8 Veensche Boys JO11-4G Oefen
Zat. 20.01.2018 10.00 DVS ’33 Ermelo JO9-4 Veensche Boys JO9-3 Oefen
.
Laatste wijziging op maandag 15 januari 2018 om 18:26

Sponsoren

Webshop

Webshop

Archief berichten