Volgende wedstrijd

25 mei: Veensche Boys – Odysseus (14.30 uur)

Stand 2e Klasse B

1 FC De Bilt 56 (K)
2 Delta Sports 48
3 FC Almere 44*
4 BFC Bussum 40
5 Waterwijk 38
6 De Meern 35
Veensche Boys 35
8 Loosdrecht 34
9 JSV Nieuwegein 33
10 IJFC 33
11 Benschop 27
12 TOV Baarn 27
13 Lopik 24
14 Odysseus’91 21
* Punt in mindering

Uitslagen 18 mei

BFC – De Meern 1-1
Lopik – FC Almere 0-1
Odysseus ’91 – Loosdrecht 6-0
Benschop – Veensche B 2-3
Waterwijk – FC De Bilt 1-5
Delta Sports – IJFC 0-2
TOV – JSV 2-1

Activiteiten kalender

24 mei 2019
Klaverjassen 20u

31 mei 2019
Bingo 19.30 uur

Topscoorderslijst

1 Nico van den Brom 9
2 Danny Brouwer 8
3 Kevin Hols 5
3 Tom van Donselaar 5
4 Stefan Fredriksen 3
6 Kilian van Kasteel 2
6 Edwin van der Molen 2
6 Bas van de Grootevheen 2
7 Ivo te Velthuis 1
7 Menno van der Woude 1
7 Niels Buijtenhuis 1
7 Eigen doelpunt 1

***  Vrijwilligersavond 8 juni *** Volg Zomerfit bij Fortius *** 

Programma

WOENSDAG 22-05-2019
Thuis Uit Tijd Type
De Lenco’s 6 Veensche Boys 5 (zaal) 21.00 Comp
Veensche Boys JO15-2G Fortissimo JO15-6 19.00 Comp
.
DONDERDAG 23-05-2019
Thuis Uit Tijd Type
NSC Nijkerk JO8-1 Veensche Boys JO8-2 18.30 Comp
.
VRIJDAG 24-05-2019
Thuis Uit Tijd Type
ZVV Dynamo Lelystad 7 Veensche Boys 3 (zaal) 21.00 Comp
Veensche Boys 4 (zaal) SV Putten 17 19.00 Comp
.
ZATERDAG 25-05-2019
Thuis Uit Tijd Type
Veensche Boys 1 Odysseus ’91 1 14.30 Comp
Veensche Boys 2 Excelsior ’31 2 12.00 Comp
Veensche Boys 4 VVOP 3 12.30 Comp
Veensche Boys 5 SDC Putten 5 14.30 Comp
Veensche Boys 6 Zeewolde 5 12.30 Comp
Veensche Boys 7 Rood Wit ’58 4 14.30 Comp
DVS ’33 Ermelo 12 Veensche Boys 8 14.30 Comp
Unicum JO17-2 Veensche Boys JO17-1 10.30 Comp
DVS ’33 Ermelo JO17-4 Veensche Boys JO17-2 10.30 Comp
Veensche Boys JO17-3G CSV ’28 JO17-7 10.30 Comp
Veensche Boys JO15-1G EFC ’58 JO15-1 10.15 Comp
Swift ’64 JO13-1 Veensche Boys JO13-1 10.30 Comp
EFC ’58 JO13-1 Veensche Boys JO13-2G 10.00 Comp
Veensche Boys JO13-3G Fortissimo JO13-3 08.45 Comp
Veensche Boys JO11-1 csv Apeldoorn JO11-1 09.00 Comp
Sparta Nijkerk JO11-7 Veensche Boys JO11-2G 08.30 Comp
Sparta Nijkerk JO9-2 Veensche Boys JO9-1 08.30 Comp
Veensche Boys JO9-2 Otterlo JO9-1 09.00 Comp
Zeewolde JO8-5 Veensche Boys JO8-1 08.30 Comp
Sparta Nijkerk JO8-8 Veensche Boys JO8-2 08.30 Comp
.
ZONDAG 26-05-2019
Thuis Uit Tijd Type
Barneveld  2 Veensche Boys 2 (zon.) 11.00 Comp
Veensche Boys 3 (zon.) Robur et Velocitas 5 12.00 Comp
.
WOENSDAG 29-05-2019
Thuis Uit Tijd Type
Nunspeet JO15-5G Veensche Boys JO15-2G 19.00 Comp
.
VRIJDAG 31-05-2019
Thuis Uit Tijd Type
Veensche Boys 4 (zaal) AHB 6 19.00 Comp
.
ZATERDAG 01-06-2019
Thuis Uit Tijd Type
VVOG JO11-3G Veensche Boys JO11-3 09.00 Comp
.
ZONDAG 02-06-2019
Thuis Uit Tijd Type
SHE 2 Veensche Boys 2 (zon.) 10.00 Comp
.
VRIJDAG 07-06-2019
Thuis Uit Tijd Type
Veensche Boys 3 (zaal) HZVV 11 20.00 Comp
.
Laatste wijziging op maandag 20 mei 2019 om 20:32

Webshop

Webshop

Archief berichten