Volgende wedstrijd

21 april : Renswoude – Veensche Boys (14.30 u)

2e Klasse G

Scherpenzeel 52
Veensche Boys 48
BlauwGeel 40
AVW 40
Lunteren 31
Valleivogels 30
FC Horst 29
VSCO 28
Lelystad 26
OWIOS 24
VVOP 24
Renswoude 19
AGOVV 15
ESA 13

Uitslagen 14 april

Veensche Boys – AVW 4-2
VSCO – VVOP 3-0
ESA – OWIOS 2-1
Lunteren -Valleivogels 2-0
Scherpenzeel – Horst 6-3
AGOVV -BlauwGeel 2-3
Lelystad – Renswoude 3-0

Activiteiten kalender

 

20 april 2018
Klaverjassen 20 uur

Woensdag 25 april 2018
Bingo 19.30 uur (LET OP)

27 april 2018
Koningsdag

4 mei 2018
Klaverjassen 20.00 u

11 mei 2018
Bingo 19.30 u

Topscoorderslijst

1 Yannick Bouw 29
2. Danny Brouwer 9
3. Herbert van den Ham 3
3. Stefan Fredriksen 3
4. Harry Hamstra 2
4. Bas van de Grootevheen 2
4. Menno van der Woude 2
5. Ivo te Velthuis 1
5. Gerard Kroonenberg 1
5. Brian Duijst 1
5. Edwin van der Molen 1
5. Kevin Hols 1
5. Alwin van Domselaar 1

 

 

*** Gezocht: Pupil van de Week *** Nieuwbouw clubhuis nu zonder steigers ***

Indeling en schema Kerstzaalvoetbaltoernooi (update 29-12)

Bij deze de update van de indeling voor het Kerstzaalvoetbaltoernooi dat vrijdagavond plaatsvindt in Strijland vanaf 19:00. We willen iedereen vragen op tijd aanwezig te zijn. Deelname kost een tientje en kan voldaan worden op de avond zelf bij de leider van je team.

Mocht je nog niet zijn ingedeeld, maar wil je wel graag mee doen (als speler of als leider) laat dit dan weten aan je leider of iemand van de organisatie!

Marcel van den Akker 06-12674324
Dick Bakker Jr. 06-22928073
Rik Houtveen 06-23188551
Sam Schouten 06-52050043

1 WVHEDV-Beter Bed combinatie 2 CSKA Atletico City 3 Lokomotiv FF Kiekshirspor
  Rik Houtveen   Martijn vd Grootheveen   Jeroen Vis
  Henri Stits   Menno vd Woude   Sam Schouten
  Ronald Dokter   Danny Hof   Martijn Schmidt
  Jauke vd Beek   Bart vd Beek   Paul Buitenhuis
  Mark Dokter   Teunes vd Beek   Ronald Vis
  Pascal Tiel   Hermen vd Beek   Henri Hijwegen
           
           
  Leider: Ivo Loch   Leider: Mitchell Ossel   Leider: Hans Vis
           
           
4 Strand Nulde FK 5 Sporting Sportclub Zierikzee 6 Sportfreunde Vriendenschaar
  Martijn Demmer   Jasper van Leeuwen   John Blankestijn
  Sebastiaan Blom   Kevin Hols   John Hartog
  Erwin Schreudering   Geert v Dusschoten   Nick de Boer
  Erik Geurts   Marcel vd Akker   Teus van Ekeren
  Ronnie Schiphorst   Jan v Deuveren   Mark Hijwegen
  Chiel Guliker   Gerard Plug   Roy vd Beek
           
           
  Leider: Marco Hols   Leider: Marcel vd Akker Leider:  Mark Hijwegen

 

Wedstrijd Tijd     Team 1   Team 2 Scheidsrechter
1 19:00 19:12 WVHEDV-Beter Bed combinatie Sportfreunde Vriendenschaar Allard Teunissen
2 19:13 19:25 CSKA Atletico City Sporting Sportclub Zierikzee Allard Teunissen
3 19:26 19:38 Lokomotiv FF Kiekshirspor Strand Nulde FK Rene Buitenhuis
4 19:39 19:51 Sporting Sportclub Zierikzee WVHEDV-Beter Bed combinatie Rene Buitenhuis
5 19:52 20:04 Sportfreunde Vriendenschaar Lokomotiv FF Kiekshirspor Allard Teunissen
6 20:05 20:17 Strand Nulde FK CSKA Atletico City Allard Teunissen
7 20:18 20:30 WVHEDV-Beter Bed combinatie Lokomotiv FF Kiekshirspor Rene Buitenhuis
8 20:31 20:43 Strand Nulde FK Sporting Sportclub Zierikzee Rene Buitenhuis
9 20:44 20:56 CSKA Atletico City Sportfreunde Vriendenschaar Allard Teunissen
10 20:57 21:09 WVHEDV-Beter Bed combinatie Strand Nulde FK Allard Teunissen
11 21:10 21:22 Lokomotiv FF Kiekshirspor CSKA Atletico City Rene Buitenhuis
12 21:23 21:35 Sporting Sportclub Zierikzee Sportfreunde Vriendenschaar Rene Buitenhuis
13 21:36 21:48 CSKA Atletico City WVHEDV-Beter Bed combinatie Allard Teunissen
14 21:49 22:01 Sportfreunde Vriendenschaar Strand Nulde FK Allard Teunissen
15 22:02 22:14 Lokomotiv FF Kiekshirspor Sporting Sportclub Zierikzee Rene Buitenhuis
               
16 22:15 22:27 Nummer 1 Nummer 4 Allard Teunissen/Rene Buitenhuis
17 22:28 22:40 Nummer 2 Nummer 3 Allard Teunissen/Rene Buitenhuis
18 22:41 22:53 FINALE     Allard Teunissen/Rene Buitenhuis
Sponsoren
Webshop
Webshop
Archief berichten