Volgende wedstrijd

21 augustus : SDC Putten – Veensche Boys (oefen)

Stand 2e Klasse

FC Almere
BFC Bussum
Benschop
FC De Bilt
Delta Sport
IJFC
JSV Nieuwegein
SV Loosdrecht
SV Lopik
De Meern
Odysseus’91
TOV Baarn
Veensche Boys
Waterwijk

Uitslagen 22 september

Veensche Boys – TOV
IJFC – Lopik
Loosdrecht – BFC
Almere – De Meern
JSV Nieuwegein – Waterwijk
Delta Sports’95 – Benschop
Odysseus – De Bilt

Activiteiten kalender

24 augustus 2018
Klaverjassen 20 u

25 augustus 2018
Openingsfeest 10.00u

31 augustus 2018
Bingo 19.30 uur

7 september 2018
Klaverjassen 20.00u

14 september 2018
Bingo 19.30 uur

21 september 2018
Noppen/naaldhakken feest

Topscoorderslijst

 

 

 

***  Nieuwbouw wordt 25 augustus geopend *** Edwin van der Sar en Andy van der Meijde aanwezig bij opening ***

Vrienden van Veensche Boys

 

Afdeling Sign
Alfa Accountants en Adviseurs
AT Haarstyle
Bar Strijland
BEE-visible Textiel Printing
Berkhof, Aannemersbedrijf
Bertus Lijmwerken Dienstverlening
Blom Schildersbedrijf & Zn.
Honda de Bois
Boni Supermarkten
Bor van de, Transport & Logistiek
Bouwcenter Filippo
Charme & Chique
Chinees Specialiteiten Restaurant ”Phoenix”
Chinees-Japans Tapas Restaurant ”Het Oosten”
Chinees-Indisch Restaurant “China”
D.E. Bouw, Dennis van Essen
Den Dolle Joncker, Restaurant
De Spar, Nijkerkerveen
Dimension Lichtreclame B.V.
De Boer, Aannemersbedrijf
Doornbos Bouw Consultancy
E & P Bestrating
Eddie Blankenstijn, Houtenvloeren
Eureco B.V
Event en Feestlocaties Anders
Feefa, wereld tapas-grill-wol-sushi
Florijn, Autobedrijf
Foodmaster, de Paddestoel
Fresko B.V., Koeltechniek
GBI Gerritse
Gezondheidscentrum Nijkerkerveen 
G. Kas, schildersbedrijf
Haan de G.L., Transportbedrijf V.O.F.
A.Ham, Bloemisterij
Heerkon Sunsuply
Heineken Brouwerij
Heuvelrug Keukens, H. Westeneng
Schildersbedrijf Eddy Hof
Hols Elektrotechniek
Jumbo Veltink
Stucadoorsbedrijf van de Kamp
W. van Kommer, TransportbedrijfKortland, Aannemersbedrijf
Landman Siermetaal
van de Linden, Bouwonderneming
Media producties K. van den Heuvel
Schilderwerken en Onderhoud H. Meester
Maas Architecten
Meker Tuinen
MicoInkt
Mies Architectuur
Versbakkerij Van Montfrans
Klaas Mostert
Notarishuis Hoevelaken
Radiservice, P. van Soeren
Grafisch/Digitaalaanleveren, René Fokker
Ropaflex
RU-Vis, Zeevishandel
Saltex Holland B.V.
Sanipower
Sander van Soeren, Tuinplanten
Schoonderbeek Centrale Verwarming BV
Sebo Personeelsdiensten B.V.
SlimSolarSystems
Snackbar Veen
Spandex Benelux BV
Spirair luchttechniek
Studio Frans Bosman
Stukadoors Atelier Doppenberg
Tekstkar / van Deuveren Traffic
The Old Pepper Mill
TP Dier & Plant
Uttien en Vermeer, Fysiotherapie
Van Drie Badkamer en keukenmontage
E.J. Veldhuizen, Stucadoorsbedrijf
L.Walet & Zn, Transport B.V.
Vishandel Walvis
WB Elektro Techniek
Wilco Wernsen, Barbecue Specialist
Van Wijnen Makelaar-en assurantiekantoor
WoodMonkey
Zandink  Zandhandel

 

 

Sponsoren

Webshop

Webshop

Archief berichten